Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně....

Profil našeho oddílu funguje na Sportnectu resp. Sportuj v Chebu ....buďte i vy  naším fanouškem!

sportnect.jpg

Sportuj v Chebu on the App Store

https://www.sportujvchebu.cz/kluby/tj-cheb-haje-jezdecky-oddil-zs-9eebbe

 

 

70701622_1116740791864697_4531947498150821888_n.jpgV neděli 15.9. proběhl PODZIMNÍ POHÁR STARÉ ROLE. Uskutečnily se čtyři soutěže od Z do S**.

V soutěži "Z"  zvítězila Modrová Michala na MIA MARA z Pegasu Děpoltovice, druhé místo patřilo domácí jezdkyni Janě Milivojevičové na PAUSY a třetí Šťovíčkové Miroslavě na ROYAL HORLA Z z JS Šťovíčkovi. V soutěži "ZL" si prvenství odnesli Kaasová Jennie a LA CONTÉ ze stáje Petr Košťál, druhou příčku obsadila opět domácí jezdkyně Jana Milivojevičová a PAUSY, třetí místo patřilo Kateřině Kybalové a ARTON startující také za domácí klub.

V soutěži L** zvítězila Karolína Poláková a LUWINO SP z Pegasu, druhé místo Žižka Václav a QUINTANA z TJ JO Cheb-Háje a třetí Miroslav Mička  a NAUTILUS ze Stáje Mirda. Hlavní soutěží dne byl Podzimní pohár S**, ve které zvítězil Václav Žižka a QUINTANA před Irenou Kostovou a GUCCI KOSTA ze SJS Kosta a Polákovou Karolínou na LUWINO SP. I přes malé startovní pole se závody vydařily a věříme, že v příštím roce, kdy klub uvažuje o uspořádání závodů na travnaté ploše, bude zájem. http://www.kvo-cjf.cz/?id=403971&action=detail

 

mcr-pony.jpgJako první slavilo úspěch skokové družstvo na pony do 135 KVH ve složení Tereza Kašparová (pony Amálka16), Jana Lahodná ml. (CarmenH), Rozálie Šímová (Bucinka) a Klára Hlaváčková (Sam19). „Po druhém kole mělo celkem pět družstev na svém kontě 0 trestných bodů a naše děti zvládly v těsném rozeskakování na čas vybojovat stříbrné medaile.“

A ani družstvo na pony do 148 KVH se neztratilo. Ve složení Natálie Šímová (Mašlička), Natálie Hanousková (Hilda1), Kateřina Čurdová (Cody5) a Eliška Bezperátová (Shadow4) zajistilo karlovarské oblasti celkové sedmé místo.

 

 

 

 

 

cena_bochova_2019.jpgDne 25.5. se uskutečnily ve Stružné jarní skokové závody a mistrovstí Karlovarské oblasti.
Bohužel se sešla pouze kategorie juniorů, ve které zvítězila Modrová Michala se Say Me před Karolínou Pavlů s Valentine. Pro vítěze a umístěné byly připraveny krásné poháry a stuhy.
Hlavní soutěž dne vyhrál Václav Žižka s klisnou Quintana.
Stavitelem parkurů byl Tomáš Kavka.

http://www.kvo-cjf.cz/?id=383671&action=detail